Çarşamba, 20 Ağustos 2014 13:43:56  

Maçkolik Maç Sonuçları Canlı Maç İzle Basketbol Videolar Resimler Sitene Ekle
Sık Kullanılanlara Ekle
Maçkolik Sahadan
Maçkolik Forum
Maç Sonuçları
CANLI MAÇLAR-
İddaa
Lig Fikstürü
Puan Durumu
Spor Haberleri
Tenis Sonuçları
TÜRKİYE Ligi
Videolar
Resimler
Sohbet
Maçkolikler Wap
Gazeteler
Afrika Ligi
Afrika Kupası
Almanya Ligi
Amerika Ligi
Amerika Kupası
Arjantin Ligi
Asya Ligi
Avrupa Ligi
Avrupa Bayanlar
Avrupa U-21
Avrupa U-19
Avrupa U-17
Avusturya Ligi
Avustralya Ligi
Azerbaycan Ligi
Belçika Ligi
Belarus Ligi
Bolivya Ligi
Bosna Hersek Ligi
Brezilya Ligi
Bulgaristan Ligi
Cezayir Ligi
Concacaf Ligi
Çek Cumhuriyeti
Çin Ligi
Danimarka Ligi
Dünya Kupası
Dünya Kupası U-20
Dünya Kupası Bayan
Ekvator Ligi
Elsalvador Ligi
Fas Ligi
Finlandiya Ligi
Fransa Ligi
Galler Ligi
Guatemala Ligi
Güney Afrika Ligi
Güney Amerika Ligi
Gürcistan Ligi
Hırvatistan Ligi
Hollanda Ligi
Honduras Ligi
İngiltere Ligi
İran Ligi
İrlanda Ligi
K.İrlanda Ligi
İskoçya Ligi
İspanya Ligi
İsrail Ligi
İsveç Ligi
İsviçre Ligi
İtalya Ligi
İzlanda Ligi
Japonya Ligi
Karadağ Ligi
Kazakistan Ligi
Kenya Ligi
G.Kıbrıs Ligi
Kolombiya Ligi
Kore Ligi
Kostarika Ligi
Kuveyt Ligi
Letonya Ligi
Litvanya Ligi
Macaristan Ligi
Makedonya Ligi
Meksika Ligi
Mısır Ligi
Moldovya Ligi
Norveç Ligi
Okyanusya Ligi
Paraguay Ligi
Peru Ligi
Polonya Ligi
Portekiz Ligi
Romanya Ligi
Royal Lig
Rusya Ligi
Sırbistan Ligi
Singapur Ligi
Slovakya Ligi
Slovenya Ligi
Şampiyonlar Ligi
Şili Ligi
Tayland Ligi
Tunus Ligi
Ukrayna Ligi
Uluslararası
Uruguay Ligi
Venezuella Ligi
Vietnam Ligi
Yeni Zelanda Ligi
Yunanistan Ligi
Diğer Ligler
Maçkolik
Şampiyonlar Ligi - Qualification Ağustos 20
18:45 AaB ? - ? APOEL Nicosia
18:45 Lille ? - ? FC Porto
18:45 Martibor ? - ? Celtic
18:45 Slovan Bratislava ? - ? BATE Borisov
18:45 Standard Liege ? - ? Zenit St. Petersburg
Maçkolik
Avrupa Ligi - Qualification Ağustos 20
16:00 Dnipro ? - ? Hajduk Split
21:00 Stjarnan ? - ? Inter
Maçkolik
İngiltere - Championship Ağustos 20
19:00 Fulham ? - ? Wolverhampton Wanderers
Maçkolik
Belçika - Belgacom League Ağustos 20
17:00 KV.Woluwe-Zaventem ? - ? Aalst
Maçkolik
Portekiz - League Cup:: group C Ağustos 20
14:00 Santa Clara ? - ? Tondela
15:00 Olhanense ? - ? Oriental
Maçkolik
Portekiz - League Cup:: group D Ağustos 20
16:00 Atletico ? - ? Beira-Mart
16:00 Aves ? - ? Trofense
Maçkolik
İskoçya - Challenge Cup Ağustos 20
18:45 Livingston ? - ? Hearts
Maçkolik
Danimarka - 2nd Division:: east Ağustos 20
17:00 B 93 ? - ? HIK
Maçkolik
Danimarka - DBU Pokalen Ağustos 20
16:00 Viborg ? - ? AGF
Maçkolik
İsveç - Cup Ağustos 20
15:45 Hudiksvalls FF ? - ? Husqvarna FF
16:00 BW 90 IF ? - ? Oesters IF
16:00 Nykoping ? - ? Suriyenska
16:15 Kristianstad ? - ? Kalmar FF
16:30 Lodde IF ? - ? Ljungskile
16:30 Savedalens IF ? - ? Angelholm
17:00 Assyriska IK ? - ? IFK Gothenburg
17:00 Dalkurd FF ? - ? GIF Sundsvall
17:00 Huddinge IF ? - ? Aatvidaberg
17:00 IFK Luleaa ? - ? AIK
17:00 IK Frej Taby ? - ? Brommapojkarna
17:00 Skovde AIK ? - ? Varbergs BoIS FC
17:00 Trollhattan FC ? - ? Falkenbergs FF
17:00 Vaesteraas SK ? - ? Ostersund
17:00 Valsta Suriyenska ? - ? Gefle
17:00 Vasalunds IF ? - ? Sirius
17:30 Eskilstuna C ? - ? Oerebro
Maçkolik
İzlanda - PEPSI deildin Ağustos 20
18:00 FH Hafnarfjordur ? - ? Keflavik
18:00 KR Reykjavik ? - ? Fjolnir
Maçkolik
Çek Cumhuriyeti - Cup Ağustos 20
15:00 Jiskra Domazlice ? - ? Dukla Praha
15:00 Tachov ? - ? FK MAS Taborsko
Maçkolik
Rusya - 2nd Division:: east Ağustos 20
FT FC Chita 0 - 3 Dinamo Barnaul
live 58' Baikal Irkutsk 0 - 0 Metallurg Kasımokuznetsk
12:00 Tomsk II ? - ? Irtysh
Maçkolik
Rusya - 2nd Division:: south Ağustos 20
14:00 Druzhba ? - ? Afips Afipsky
14:00 Mashuk-KMV ? - ? Mitos
14:00 Sochi ? - ? Torpedo Armavir
14:15 FC Rotor Volgograd ? - ? FK Taganrog
14:30 Dinamo Stavropol ? - ? Astrakhan
14:30 Spartak Nalchik ? - ? Anzhi Makhachkala II
14:30 Vityaz Krymsk ? - ? Biolog Kasımokubansk
15:00 Chernomorets N. ? - ? FC Zhemchuzhyna Yalta
15:00 Terek Grozny II ? - ? Angusht Nazran
16:00 FC SKCHF Sevastopol ? - ? TSK Simferopol
Maçkolik
FYR Makedonya - Cup Ağustos 20
15:00 Belasica ? - ? Napredok
15:00 Bregalnica Delcevo ? - ? Drita
15:00 Fortuna Singelik ? - ? Horizont Turnovo
15:00 Goblen Haziranior Kumanovo ? - ? Teteks
15:00 Kamenica-Sasa ? - ? Renova
15:00 Kozuv Gevgelija ? - ? Makedonija GjP
15:00 Mladost CD ? - ? Bregalnica
15:00 Kasımaci ? - ? Rinia
15:00 Pobeda Prilep ? - ? Metalurg Skopje
15:00 Rabotnik Djumajlija ? - ? Sileks
15:00 Vlaznimi Struga ? - ? Vardar
Maçkolik
Güney Amerika - Copa Sudamericana Ağustos 20
21:00 CD UT Cajamarca ? - ? Deportivo Cali
21:00 Nacional Potosi ? - ? Libertad
23:15 Club Atletico Penarol ? - ? Jorge Wilstermann
23:15 General Diaz ? - ? Cobresal
Ağustos 21
01:30 Deportivo La Guaira ? - ? Atletico Nacional
Maçkolik
Arjantin - Copa Arjantin Ağustos 20
23:30 River Plate ? - ? Colon
Maçkolik
Brezilya - Serie A Ağustos 20
22:30 Figueirense ? - ? Botafogo RJ
22:30 Santos FC ? - ? Atletico PR
22:30 Sport ? - ? Palmeiras
Ağustos 21
00:00 Bahia ? - ? Criciuma
00:00 Coritiba ? - ? Vitoria
01:00 Chapecoense AF ? - ? Fluminense
01:00 Flamengo ? - ? Atletico MG
01:00 Internacional ? - ? Sao Paulo
Maçkolik
Concacaf - Şampiyonlar Ligi:: group 3 Ağustos 21
02:00 CD FAS ? - ? Montreal Impact
Maçkolik
Concacaf - Şampiyonlar Ligi:: group 4 Ağustos 21
00:00 DC United ? - ? Waterhouse FC
Maçkolik
Meksika - Copa MX:: apertura group 1 Ağustos 21
02:00 Altamira FC ? - ? Queretaro FC
Maçkolik
Meksika - Copa MX:: apertura group 2 Ağustos 21
02:00 San Luis ? - ? Monterrey
Maçkolik
Meksika - Copa MX:: apertura group 3 Ağustos 21
00:00 CD Guadalajara ? - ? Club Zacatepec
Maçkolik
Meksika - Copa MX:: apertura group 5 Ağustos 21
00:00 Puebla ? - ? Necaxa
Maçkolik
Meksika - Copa MX:: apertura group 7 Ağustos 21
02:00 Veracruz ? - ? Lobos de la BUAP
Maçkolik
Amerika - Major League Soccer Ağustos 21
01:00 Colorado Rapids ? - ? L.A. Galaxy
02:00 Seattle Sounders FC ? - ? San Jose Earthquakes
Maçkolik
Amerika - USL Pro Ağustos 20
23:00 Charlotte Eagles ? - ? Orlando City
Ağustos 21
03:00 Sacramento Republic FC ? - ? Wilmington Hammerheads
Maçkolik
Kostarika - Primera División:: apertura Ağustos 21
02:00 Deportivo Saprissa ? - ? Santos de Guápiles
02:00 LD Alajuelense ? - ? Belen Siglo XXI
Maçkolik
Asya - Şampiyonlar Ligi:: play-off Ağustos 20
live 58' Western Sydney Wanderers FC 0 - 0 Guangzhou Evergrande
live 14' Pohang Steelers 0 - 0 FC Seoul
Maçkolik
Japonya - Cup Ağustos 20
live 44' Albirex Niigata 1 - 0 V-Varen Nagasaki
live 44' Cerezo Osaka 0 - 0 Kataller Toyama
live 44' FC Tokyo 0 - 0 Matsumoto Yamaga
live 44' Gamba Osaka 1 - 0 Tokushima Vortis
live 44' Kashiwa Reysol 0 - 0 JEF United Chiba
live 44' Kawasaki Frontale 0 - 1 Ehime FC
live 44' Nagoya Grampus Eight 2 - 0 Kyoto Sanga FC
live 44' Nara Club 0 - 2 Jubilo Iwata
live 44' Omiya Ardija 0 - 0 Shonan Bellmare
live 44' Sagan Tosu 0 - 1 Oita Trinita
live 44' Sanfrecce Hiroshima 0 - 0 Mito Hollyhock
live 44' Shimizu S-Pulse 0 - 1 Consadole Sapporo
live 44' Sony Sendai 0 - 1 Montedio Yamagata
live 44' Urawa Red Diamonds 1 - 0 Thespa Kusatsu
live 44' Ventforet Kofu 0 - 1 Kwansei Gakuin
live 44' Yokohama F.Martinos 1 - 1 Giravanz Kitakyushu
Maçkolik
Singapur - S.League Ağustos 20
11:30 Warriors FC ? - ? Courts Young Lions
Maçkolik
Tayland - Premier League Ağustos 20
11:00 Army United ? - ? Suphanburi FC
11:00 Chainat FC ? - ? Bangkok Glass
11:00 Singhtarua FC ? - ? Songkhla United FC
12:00 Bangkok United ? - ? PTT Rayong FC
12:00 Police United FC ? - ? Ratchaburi FC
12:00 Samut Songkram ? - ? Sisaket FC
12:00 TOT ? - ? BEC Tero Sasana
13:00 Air Force United FC ? - ? Chonburi
13:00 Muang Thong United ? - ? Buriram United
Maçkolik
İran - Pro League Ağustos 20
13:30 Malavan ? - ? Persepolis
Maçkolik
Avustralya - FFA Cup Ağustos 20
live 58' South Coast Wolves 0 - 1 Central Coast Martiners
11:30 Bayswater City ? - ? Melbourne Victory
Maçkolik
Güney Afrika - Premier League Ağustos 20
16:00 Free State Stars ? - ? SuperSport United
17:30 Bidvest Wits ? - ? Martitzburg United
17:30 Chippa United ? - ? University of Pretoria
17:30 Moroka Swallows ? - ? Mamelodi Sundowns FC
17:30 Mpumalanga Black Aces ? - ? Platinum Stars
17:30 Orlando Pirates ? - ? AmaZulu
Maçkolik
Tunus - Ligue I Ağustos 20
15:30 Avenir de La Martsa ? - ? CA Bizertin
15:30 CS Sfaxien ? - ? Sportive de Djerba
15:30 Club Afrikain ? - ? Stade Tunisien
15:30 Gafsa ? - ? Etoile Metlaoui
15:30 US Monastir ? - ? AS Gabes
iddaa Canlı Maç Sonuçlarını Bulabileceğiniz Bir Sayfa
Football Soccer Match results
   FORUM BAŞLIKLARI
  YAŞAM BOYU SPOR
  Türk Telekom çok farklı : 72-9
  Fenerbahçe 2-1 Manisaspor
  9 Haziran Kuponu
  Maç Sonu: Adnan Polat
  VÜCUT GELİŞTİRME
  Papaz pilav yer mi?
  F.Bahçe Serkan'ın peşinde
  beslenme
  Eskişehirspor 2-1 Antalyaspor
  Kasımpaşa'dan Aybaba'ya tepki!
  2008 yılı FIFA aday hakemleri
  Sağlık Raporu: Hakan Şükür ve
  Zaza Enden geri dönüyor
  DEMirören ve Kenan öner e ceza
  Sercan savaşı
  Potanın Perileri tarihi sınavd
  Türkiye Ligi Transfer (gelenle
  Fenerbahçe 3-0 Sivasspor 16.08
  Millizede Aslan
  Aklı hala G.Saray'da...
  Hakemler belli oldu
  İdeal Kupon
  Trabzonspor'da seferberlik
  CSKA-Fenerbahçe biletleri satı
  Yattara ve Jabi ye milli davet
  Owen İki Ameliyat Birden Olaca
  Tribünler dolmadı
  turkıyede vucut gelıştırme önc
  Real'den güzel başlangıç

Football iddaa Match results
  Galatasaray Resimleri
  Fenerbahçe Resimleri
  Beşiktaş Resimleri
  Trabzonspor Resimleri
  Fanatik Gazetesi
  Fotomaç Gazetesi
  Akşam Gazetesi
  Evrensel Gazetesi
  Hürriyet Gazetesi
  Milliyet Gazetesi
  Radikal Gazetesi
  Sabah Gazetesi
  Star Gazetesi
  Tercüman Gazetesi
  Türkiye Gazetesi
  Vatan Gazetesi
  Yeniçağ Gazetesi
  Yeni Mesaj Gazetesi
  Yenişafak Gazetesi
  Zaman Gazetesi

Maç Sonuçları  Mackolik  Maçkolik  Sahadan  iddaa nasıl oynanır  iddaa   
Google Mackolikler  Yandex Mackolikler 

Mackolik

mackolik .com maçkolik mac kolik maç kolik mackolikcom

Sahadan

sahadan sahadancom sahadan .com iddaa sahadan sitesi idaa idda bahis bahis siteleri canlı skor